top of page

Tere tulemast Eesti ühe vingeima padeli suurturniiri ametlikule infolehele!

​

Kawe Padel Open on padeliturniir, kus võtavad mõõtu igal tasemel padelisõbrad. Turniirile pääsevad 24 paari nii B- kui ka C-klassis ning PRO liigas kaheksa kutsetega paari nii kodumaalt kui ka välismaalt.

​

Turniir algab reedel kell 15:00 ning lõpeb laupäeva hilisõhtul finaalmängude ja mängijate peoga.

​

B- ja C-klassi taseme määramisel lähtutakse EPL võistluste reglemendist ja toimunud turniiride tasemest. Kawe Padel Openil ei kehti TOP30 osaluspiirang, kuid sellisel juhul peab esiotsa mängija paariline olema tasemelt madalamal - tähtis on sobiv paari üldine tase.

Korraldaja jätab õiguse teha vajadusel erandeid nais- ja välismängijatele ning otsustab kõikide paaride taseme sobivuse.

Kõik põhiringi mängu peetakse kolmest parem tie-break setist, otsustav sett mängitakse 10-ni kiire lõppmäng. Seisul 40-40 geimis mängitakse “kuldne punkt”. Kaotusringi mängud mängitakse profisett kaheksa geimini, seisult 8-8 tie-break seitsme punktini.

Kõigile on garanteeritud minimaalselt kaks mängu.

Auhinnafond PRO-klassis: I koht 2000€, II koht 1000€, III koht 500€

Auhinnafond B- ja C-klassis: I koht 500€. II, III ja lohutusturniiri võitjatele vinged esemelised auhinnad toetajatelt

Auhinnarahad on paari kohta.

Kõik hiljemalt 09.04 registreerijad saavad kvaliteetse omanimelise turniirisärgi koostöös www.tiimiriided.ee.