top of page
zTwzxr4BbTA.png
Subtract_2x.png

PADEL+ AKADEEMIA

Padel+ Akadeemia on padeliõpet pakkuv litsentseeritud õppeasutus. Treeninguid pakutakse nii lastele- kui ka täiskasvanutele. Võimalus on valida kas grupitreeningute või individuaaltreeningute vahel, lisaks korraldab Padel+ akadeemia ettevõtete üritusi, sünnipäevasid, turniire, jpm.

Padel+ on ka kinkekaardid, mida on võimalik osta Padel+ Rocca keskusest. Kinkekaarte on erinevates väärtustes:

- 10€ / 25€ / 50€

- 1x grupitreeningu kinkekaart

- 1h treeneriga kinkekaart

- 1,5h treeneriga kinkekaart

''

Padel on minu jaoks hästi sotsiaalne ja lahe mäng! Alustamiseks pole teab mis eriväljaõpet vaja ja platsil saab juba esimesel korral emotsiooni ning piisavalt koormust ka. Edasi siis sõltub juba igaühest endast, et mis tasemele tahab ennast viia- padel pakub selleks võimalusi ilmselt lõputult

''

- Henrik Sal-Saller

Frame 59.png
DSC01485_(Silver_Raidla).jpg

MAREK MARKSOO

PADEL+ AKADEEMIA

Arendusjuht / Padeliakadeemia direktor

''

MAREK MARKSOO

Olen 6-aastasest alates mänginud väga heal tasemel tennist. Padeli juurde jõudsin 2017.a suvel, kui Rocca al Maresse ehitati esimesed padeliväljakud. 

Padelipisik oli kohene ja tugev, tegelesin esimesed 4 aastat tõsisemalt mängijana ning 2022. a algul asusin juhtima Padel+ Akadeemia noorte- ja täiskasvanute treeninguid. 

Töö kõrvalt olen mänginud ennast ka Eesti padeli esireketiks ning kuigi igapäevaselt ma treeneritööga ei tegele, siis soovijatel aitan hea meelega mängu nautima õppida ja ennast edasi arendada. 

''

Component 2.png
Jaak.jpeg.webp

JAAK TIMPSON

PADEL+ AKADEEMIA

Vanemtreener

Frame 59.png
DSC01740_(Silver_Raidla).jpg

ANDRUS SAMMELSELG

PADEL+ AKADEEMIA

Vanemtreener

''

ANDRUS SAMMELSELG

Olen kogu oma elu tegelenud spordiga- ujumine,jalgpall, lauatennis, moodne viievõistlus, saalihoki. Padelit olen mänginud tänaseks üle 5 aasta. Padeli treenerina asusin tegutsema 2018, enne seda mängisin 5 aastat harrastus tasemel tennist. 

 

Treenin nii lapsi, algajaid kui ka edasijõudnud padelihuvilisi. 

''

Component 2.png

''

DIANA LEGUSS

Padeliga alustasin 2018. aastal, viies end kurssi padeli erinevate tehnikate ja liikumistega. Olen omandanud ka treeneri esimese taseme tunnistuse. 

Enne padeli juurde jõudmist tegelesin tennise, lauatennise ja squashiga, viimase puhul olen ka 4 korda Eesti Meister. Täna on minu põhirõhk naiste padelitreeningutel. 

Ootan kõiki huvilisi naiste trennidesse ja soovi korral ka eratrennidesse.

''

DSC01357_(Silver_Raidla).jpg

DIANA LEGUSS

PADEL+ AKADEEMIA

Treener / Padel+ Naised juht

Frame 59.png
IMG_1395 2.heic

ARNAU VIDAL

PADEL+ AKADEEMIA

Treener

''

ARNAU VIDAL

Arnau on hispaaniast pärit padeli treener, kes on padeliga tegelenud juba 9 aastat. Ta on õppinud professionaalsetelt hispaania treeneritelt ja on ise padelitreenerina mitu aastat tegutsenud. Arnau omab bakalaureuse kraadi kehalise kasvatuse erialal, mis on andnud talle võimaluse olla õpetaja/treener nii koolis kui ka erinevates padeliklubides. Igapäevaselt treenib Arnau hispaania noori ja täiskasvanuid.
 
Arnau treenib nii noori- kui ka täiskasvanuid ja tema juurde on oodatud igal mängumängutaseml mängijad. 

''

Component 2.png
Frame 59.png

''

KRISTOPHER KARMA​​

Olen padeliga tegelenud alates sellest ajast, kui esimesed padeliväljakud Rocca al Maresse ehitati, mis teeb tänaseks  6 aastat. Hiljuti läbisin ka Hispaania tipptreenerite käe all treenerikoolituse, kust sain algteadmisi treeneri töö kohta.

Treenerina on mu põhirõhk noorte võistlussportlaste treenimisel. Selle kõrvalt annan aga trenne ka täiskasvanutele olenemata nende mängutasemest. Lisaks oskan ka aidata padeliürituste korraldamise ja läbiviimisega. 

''

DSC01412_(Silver_Raidla).jpg

KRISTOPHER KARMA

PADEL+ AKADEEMIA

Treener

Component 2.png
DSC01569_(Silver_Raidla).jpg

SILVER HAUGAS

PADEL+ AKADEEMIA

Treener

''

SILVER HAUGAS

Reketispordi pisiku sain külge kui olin 6-aastane, just selles vanuses alustasin tennise treeningutega. 8 aastat tegelesin aktiivselt tennisega ja 5 aastat lauatennisega. 

2021. aastal avastasin enda jaoks aga padeli. Polnud küsimustki, tundsin padeliga koheselt tugevat sidet ja teadsin, et tahan seda ka teistele tutvustada. 

Padeli treener olen alates 2022. aasta algusest.

''

''

RENE BUSCH JR.

Reketispordiga olen tegelenud kauem kui kõndinud. Juba isa süles oli mul tennisereket käes. 15-aastasena tulin tennises Miamis USA meistriks. Padeliga tutvusin esmakordselt 2 aastat tagasi ja otsus sellele pühenduda tuli kiirelt.

Treenin nii noori kui ka täiskasvanuid algtasemesest tippudeni. Põhiliselt fokuseerin mängu taktikalisele poolele, et õpetada kuidas, kuhu ja miks on vaja palli lüüa. Padelialaseid teadmisi olen täiendanud Hispaanias. 

''

2a755ded4348842150ec546c3923ffdd.jpeg

RENE BUSCH JR

PADEL+ AKADEEMIA

Treener

2H9A5301.jpg

RAUNO HAIDLA

PADEL+ AKADEEMIA

Treener

''

RAUNO HAIDLA

Olen kogu oma elu aktiivse elustiiliga olnud. Padelit olen tänaseks mänginud üle 2 aasta ning enne seda mängisin 9 aastat võrkpalli. 

Padelikogemust olen lisaks Eestile saanud ka Itaalias, Soomes ning kõige värskemalt Hispaanias, kus õppisin 2 kuud padelitreeneri ametit, mille käigus õppisin veel lisaks palju tehnilisi oskusi. 

Treenerina lähtun trenni ülesehitamisel kliendi soovidest ning pööran tähelepanu sellele, et trennis õpitu oleks põhjendatud ja arusaadav. Inimesena olen avatud ja lahke suhtumisega ning trenne võin anda nii eesti kui ka inglise keeles. 

''

''

''

KEN LEINUS 

Alustasin tennisetreeningutega 6-aastaselt ja tegelesin aktiivselt võistlustasemel kuni täisealiseks saamiseni. 4 aastat töötasin ka tennisetreenerina, treenides mängijaid nii harrastus- kui võistlustasemel. Padeliga hakkasin tegelema aastal 2017, kui esimesed väljakud Eestisse rajati.  Hiljuti omandasin APA (Asociacion Padel Argentino), Level 1 treeneri kutsetunnistuse. 

Igapäevaselt tegel
en kontoritööga, mille kõrvalt viin läbi padelitreeninguid nii noortele kui ka täiskasvanutele (võistlejad, harrastajad) ning mängin aktiivselt kaasa ka Eesti padeli võistlussarja.

b214c55d84744b36950d0404e9600375.jpeg

KEN LEINUS

PADEL+ AKADEEMIA

Treener

Frame 59.png
0969debf7917ab3afe6223549ba83dd2.jpeg

ROSANNA VESKIMÄGI

PADEL+ AKADEEMIA

Treener

Component 2.png

''

ROSANNA VESKIMÄGI

Minu esimeseks reketispordiks oli tennis, mille mängimist alustasin 9-aastaselt. Tennisest jõudsin padeli juurde 2017, kui mind hakkas treenima mu vend, kes on padelit õppinud enamasti Argentiinas. Tänaseks olen kaasa mänginud mitmeid GP sarju ja alati ka poodiumile jõudnud. Lisaks olen Eesti Padelikoondisega käinud 2021. aasta EM-il ja 2022. aasta MM-il.

Mängija ja treenerina olen enda oskusi arendanud ka Hispaanias. Hiljuti läbisin Madridis Argentiina treeneri Maximo Castello käe all padelitreeneri koolituse ja omandasin "APA Monitor De Padel" padelitreeneri paberid. Treenerina olen tegutsenud juba aastast 2019 ja naudin trennide andmist igal tasemel mängijatele. 

 

''

Frame 59.png

''

HANNA KARLSON

Mulle on alati meeldinud liikuda. Padeli avastasin enda jaoks 2018. aastal ja olen tänaseni sellest täielikult võlutud. 2021. aastal avanes mul võimalus ka oma esimesi tunde juhendada. Olen õnnelik, et saan tegeleda alaga, mis mulle meeldib. 

Juhendan treeninguid enamasti algajatele kuid ei puudu ka kesktasememängijad. 

''

DSC01523_(Silver_Raidla).jpg

PADEL+ AKADEEMIA

HANNA KARLSON

Treener

Component 2.png
Frame 59.png
38f3624ba695c1bcc8a0471d90b3425b.jpeg

NORMAN MADIBERG

PADEL+ AKADEEMIA

Component 2.png

Treener

''

NORMAN MADIBERG

Padelis olen jõudnud kahe aastaga Eesti Top20 reitingusse, näidates sellega oma suurt pühendumust antud spordialale.

 

Oman kogemusi noorte kui ka täiskasvanute treenimisel.

 

Kui tahad viia oma mängu järgmisele tasemele, siis ootan sind trenni!

 

''

Frame 59.png
DSC01622_(Silver_Raidla).jpg

KRISTOFER KOSEMAA

PADEL+ AKADEEMIA

Treener

Component 2.png
Frame 59.png
DSC01701_(Silver_Raidla).jpg

SAMUEL VARD

PADEL+ AKADEEMIA

Treener

Component 2.png
DSC01374_(Silver_Raidla).jpg

MAREK ULMAN

PADEL+ AKADEEMIA

Treener

logo_lt.png
bottom of page